2023 m. spalio 11 d., trečiadienis

Mes mylim mišką

 Lietuva turtinga miškais ir giriomis, tačiau šis plotas galėtų būti dar didesnis. Prieš porą metų startavusi svetainė myliumišką.lt, kuri pritraukia įmones, pavienius gyventojus užsiimti miško sodinimo darbais. Tik edukuodami, pasakodami ir rodydami pavyzdį, galime pasiekti savo tikslų. 

Veikla lauke, tai kai vaikai laisvai gali kurti, klausinėti apie vyksiančius įvairius dalykus gamtoje, džiaugtis gamta, eksperimentuoti bei tyrinėti. Gamtos apsuptyje malonu ne tik žaisti, bet ir pabendrauti su kitais vaikais, kurie kartu gali tyrinėti bei atrasti kažką naujo.

Panevėžio lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ prisidėjo prie dovanos Panevėžio miestui 520-ojo gimtadienio proga – skyrėme 10 medelių naujos žaliosios erdvės apsodinimui, kurie neutralizuos ore esantį CO2. Spalio 1-ąją Panevėžio lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“  bendruomenė praleido sodindama medelius. Prisidėjome prie žalesnio ir ekologiškesnio Panevėžio miesto aplinkos kūrimo. Suorganizuotas medelių sodinimo renginys – tai ir puiki galimybė edukuoti mūsų ugdytinius. Rodydami pavyzdį mažiesiems, norėjome užtikrinti, kad jie tęstų pradėtus darbus ir mylėtų bei saugotų ne tik savo miesto bet ir visos Lietuvos žaliąją aplinką. 

Apie tai trumpame filmuke

https://drive.google.com/file/d/1i-PgbsrJxUc9zoSfV30PJoO_A9jVjIfl/view?usp=sharing 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Aplinkosauginis projektas ,,Gamta–visų namai"

Apie mus skaitykite

„Gintarėlio“ ugdytiniai pravėrė gamtos duris - Mano krastas Dalijamės patirtimi (ikimokyklinis.lt) https://szelmeneliai.lt/panevezio-lopseli...